Forum filmowe
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

+ Forum filmowe  » Ogólne  » Forum ogólne  » Firma czy szara strefa?

Autor Wątek: Firma czy szara strefa?  (Przeczytany 643 razy)

adam43434

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Firma czy szara strefa?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 29, 2020, 10:57:30 am »
Ja założyłem bardzo dobrą stronę internetową i musiałem komuś zlecić pozycjonowanie. Na szczęście z wielu firm wybrałem najlepszą firmę agencja interaktywna .

adam43434

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 13, 2020, 10:43:07 am »
Zawsze każda firma powinna mieć bardzo dobrą reklamę. Może ktoś z was zdecyduje się skorzystać z tej firmy https://www.sotrender.com/pl/ . Sam od bardzo dawna z tej firmy korzystam.

Damian332

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2020, 03:41:03 pm »
własny biznes sprzedaż to świetna opcja dla osób które myślą o zakładaniu własnej firmy. Nie są potrzebne duże nakłady pieniędzy ponieważ jest możliwa opcja otworzenia sklepu internetowego a pomoc otrzymacie od tej właśnie FIRMY. Wystarczy tylko że się zarejestrujesz a ich pracownik odezwie się do Ciebie.

piotr443

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2020, 12:15:39 pm »
Razem z wspólnikiem zdecydowaliśmy ze na pewno skorzystamy z bardzo profesjonalnej firmy reklama mobilna . Moim zdaniem podjęliśmy bardzo dobrą decyzję.

Kaleta

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 15, 2020, 07:50:43 pm »
Z pewnością posiadanie własnej firmy ma wiele plusów, trzeba wszystko dobrze początkowo sobie obmyślić i poukładać. Warto zainwestować w dobry marketing. Sama korzystam z http://amplifying.pl/ To bardzo dobra agencja marketingowa. Bardzo mi pomogli na samym początku gdy mój biznes dopiero zaczynał istnieć na rynku. Teraz gdy wdrażam na rynek nowe produkty zawze z nimi nawiązuję współpracę, bo wiem że dzięki ich pracy ja pozyskam nowych klientów.

piotr443

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 17, 2020, 01:32:13 pm »
Razem z małżonką za nie długo będziemy prowadzić gospodarstwo rolnicze. Jak już będziemy prowadzić te gospodarstwo to skorzystamy z rzepak nasiona .

piotr443

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 26, 2020, 05:27:00 pm »
Na pewno powinno się prowadzić firmę.Sam otworzyłem piekarnie i wszystko jest bardzo dobrze.Wczoraj nawet do mojej piekarni kupiłem ubijaczka cukiernicza .

Marion894

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 10, 2020, 02:11:10 pm »
Jeżeli chodzi o własny biznes to ja sama ostatnio zdecydowałam sie na taki ruch i dzięki stronie https://idealnybiznes.pl/pomysly-na-biznes/ Znalałam to co mnie interesuje i założyłam własną firmę. Na tej stronie znajdziecie bardzo dużo informacji na temat swojego biznesu między innymi jak zacząć. Polecam

+ Forum filmowe  » Ogólne  » Forum ogólne  » Firma czy szara strefa?

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Florencia by Smf Personal