Forum filmowe
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

+ Forum filmowe  » Ogólne  » Forum ogólne  » Wodzirej czy orkiestra?

Autor Wątek: Wodzirej czy orkiestra?  (Przeczytany 520 razy)

PanKlatka

• Nowy użytkownik
  • *
Wodzirej czy orkiestra?
« dnia: Wrzesień 02, 2015, 11:10:15 am »
Moja znajoma twierdzi, że wodzirej Warszawa, jest lepszym rozwiązaniem niż cała orkiestra. Po pierwsze jeden DJ-wodzirej zje mniej niż 5 osobowy skład :) i po drugie jest znaczniej tańszy niż orkiestra. Co sądzicie o tym?

Odp: Wodzirej czy orkiestra?

gajero

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2015, 09:44:44 am »
Jeśli o to chodzi to ja jakoś wolę mimo wszystko orkiestrę. Zawsze lepiej jak swojsko grają, dj często ucieka się do zbyt nowoczesnych kawałków, które nie nadają się do weselnej zabawy. Orkiestra zazwyczaj dokładnie wie, czego goście potrzebują :) a co do strojów to przy okazji tematu weselnego polecam bardzo fajny i dobrze wyposażony sklep internetowy dla mężczyzn marynarka męska

Damian332

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2020, 07:45:59 pm »
Ja na swoje wesele własnie wziąłem dj gdynia ponieważ moim zdnaiem zrobi on lepsza robotę niż zespół. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru i wszyscy nasi goście mówili ze pierwszy raz się tak dobrze bawili na weselu. Polecam

Kaleta

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2020, 11:55:19 pm »
Wszystko zależy co chcemy ,kazdy lubi co innego,teraz można popytać  w samym lokalu gdzie wynajmujemy sale oni na pewno pomogą. Moja siostra organizowała swoje przyjęcie weselne w Glamour we Wrocławiu i tam chętnie służyli pomocą jesli chodzi własnie o zespół ,fotograf czy kamerzysta. Sam lokal też bardzo ładnie urządzony a na same przyjęcie ślicznie ozdobiony, dobre jedzenie warto tam zajrzeć.

rosenbaum.alison

• Nowy użytkownik
  • *
  • Fotograf
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2020, 09:41:01 am »
Według mnie lepiej zabawi gości wodzirej.

+ Forum filmowe  » Ogólne  » Forum ogólne  » Wodzirej czy orkiestra?

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Florencia by Smf Personal