Forum filmowe
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+ Forum filmowe  » Profil użytkownika kidseeghost  » Pokaż wiadomości  » Wiadomości

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kidseeghost

Strony: [1]
1
Komedia / Odp: Planeta Singli 2
« dnia: Luty 18, 2019, 11:50:51 pm  »
Jedynka faktycznie miała ręce i nogi i jak na polską komedię to była całkiem miła. Za to dwójka fatalna. Żarty na niskim poziomie, główna bohaterka irytująca i z wiecznym fochem. Nawet Sturh nie uratował.

2
Aktorzy / Odp: Aktorzy serialowi
« dnia: Luty 18, 2019, 11:44:59 pm  »
No niekoniecznie tak jest.
Powiedziałabym, że gra w serialu częściej się po prostu bardziej opłaca niż gra w teatrze i to jest oczywiście smutne, ale nikogo nie powinno dziwić, że człowiek, który chce utrzymać rodzinę i żyć na jakimś poziomie idzie grać w serialu, praca jak każda inna.

3
Muzyka filmowa / Odp: Ulubiony kompozytor
« dnia: Luty 18, 2019, 11:42:20 pm  »
Mam kilka typów. Hans Zimmer oczywiście klasa, ale oprócz tego też Eric Serra (Wielki Błękit!) i oczywiście Ennio Morricone.

4
Seriale / Black Mirror
« dnia: Luty 18, 2019, 11:37:12 pm  »
Oglądaliście?
Jak dla mnie jeden z lepszych seriali pokazujących zagrożenia płynące z rozwoju technologii, poruszający też wiele kwestii etycznych. Serial bardzo wielopłaszczyznowy, zresztą nawet dla samej fabuły warto rzucić okiem. Chyba największe wrażenie zrobił na mnie mimo wszystko pierwszy sezon, ale poziom w następnych też jest niezły.

5
Ogólnie o serialach / DOBRE polskie seriale
« dnia: Luty 18, 2019, 11:33:20 pm  »
Widziałam sporo narzekania w poprzednich wątkach na poziom i budżet polskich seriali, to ja zapytam z drugiej strony, coś Was urzekło, są tytuły, które uważacie za obiektywnie dobre?
Jak dla mnie nie musimy się wstydzić Belfra (przynajmniej 1 sezonu ze świetną rolą Fabijańskiego) i ostatnio Ślepnąc od świateł wciągnęło mnie tak, że pochłonęłam w półtorej dnia.

Strony: [1]
SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Florencia by Smf Personal